Mąż przyłapany na zdradzie
Rodzina

Zdrada męża – jak rozpoznać?

0

Wspólne życie dwojga ludzi będących ze sobą w związku można podzielić na pewne etapy zakochania i wzajemnego postrzegania. Po okresie początkowej fascynacji, zdarza się, że jedna ze stron nie potrafi pogodzić się z obecną sytuacją i decyduje się na złamanie przysięgi wierności w poszukiwaniu nowych doświadczeń. Jeśli dostrzegasz w swoim otoczeniu podobny problem i nurtuje Cię podejrzane zachowanie męża, to znajdujesz się we właściwym miejscu.

Zdrada męża – jak rozpoznać?

Zanim podejmiesz jakiekolwiek pochopne działania lub zdecydujesz się na postawienie oskarżeń wobec partnera, zapoznaj się z pewnymi wskazówkami dotyczącymi charakterystycznych zachowań, które pomogą Ci w ustaleniu, czy zdrada faktycznie miała miejsce. Jeśli naprawdę coś jest na rzeczy, podczas codziennych czynności można dostrzec drobne sygnały świadczące o niewierności partnera.

Być może wydaje się on od pewnego czasu bardziej zamyślony, mniej czasu spędzacie razem i często widujesz go z telefonem, z którym od dawna się nie rozstaje. Mogą to być oczywiście przejściowe zachowania, jednak gdy taki stan rzeczy utrzymuje się dłużej, warto zastanowić się nad tym, czy ta izolacja nie świadczy o stopniowym wygasaniu uczucia z jego strony. Kiedyś często chodziliście na randki lub do znajomych w parze, ale od jakiegoś czasu wszystko wygląda inaczej? Osoby dopuszczające się zdrad często rezygnują z wspólnych wyjść i spędzania razem czasu.

Często także zaczynają pojawiać się w domu później niż zazwyczaj, pod pretekstem konieczności nadgodzin w pracy. Ważną oznaką, która pozwoli Ci się upewnić potwierdzając Twoje przypuszczenia jest również mniejsze zaangażowanie partnera w sytuacjach intymnych lub całkowity jego brak. W momencie, gdy po raz kolejny odmawia zbliżenia, nie uzasadniając w żaden sposób swojej decyzji, możliwe, że zachowuje się tak z jednej konkretnej przyczyny.

Jak zachowuje się osoba, która zdradza?

Osoby, które mają coś na sumieniu potrafią zmieniać całkowicie swoje nawyki, do których ich otoczenie zdążyło się już przyzwyczaić. Jeśli dotychczas Twój partner niezbyt angażował się w podejmowanie aktywności fizycznych, a największą dla niego zmorą było uczęszczanie na siłownie, w wypadku, gdy nagle zaczyna interesować się sportem, warto pomyśleć, co wpłynęło na jego decyzję. Być może więcej czasu spędza nad doborem odpowiedniego ubrania, czy fryzury, chociaż nigdy wcześniej nie przykładał do tych spraw większej wagi. Sytuacja, w której dostrzegasz, że mąż coraz częściej kupuje Ci kwiaty lub inne drobne upominki i wydaje się tym samym starać więcej niż zazwyczaj, szczególnie jeśli nie miał tego w zwyczaju również może wydawać się nieco niepokojąca.

Bowiem osoby żyjące w kłamstwie, często próbują niejako oczyścić się z winy i zrekompensować okłamywanej osobie swoją nieuczciwość. Jeśli macie dzieci, one również mogą być bardziej rozpieszczane ze strony męża, będzie on w ten sposób starał się wynagrodzić trudną sytuację, której jest świadom. Zdarza się także, że partner dopuszczający się zdrady stanie się prowodyrem wszelkich kłótni o pieniądze, dążąc do zminimalizowania Twoich wydatków, jednocześnie przeznaczając większy budżet na własne potrzeby.

Jeśli wskazane oznaki upewniły Cię, co do możliwości wystąpienia zdrady w Twoim związku, możesz zwrócić się z pomocą do https://biurodetektywistyczne-24.pl/, dzięki czemu dowiesz się, czy masz rację. Być może jest to szansa, która pozwoli na odbudowanie waszej relacji, ale przede wszystkim nie będziesz musiała już dłużej żyć w niepewności.

5/5 - (3 votes)

Zobacz także